NOVINKY

Vložte svůj text...


WORKSHOP- portrét v přirozeném světle II.

A máme tu již druhý WORKSHOP- portrét v přirozeném světle, který vedl František Birnbaum.

A já jsem moc ráda, že jsem se mohla opět zúčastnit jako vizážistka. Modelkou byla krásná Jasmína Hoffmannová. Přikládám pár fotografií z průběhu workshopu. 
WORKSHOP-portrét v přirozeném světle.

WORKSHOP- portrét v přirozeném světle pod vedením fotografa Františka Birnbauma 5. srpna 2017.

Událost na které jsem se podílela jako vizážistka a modelkou byla krásná Ivanna Macner. Celý den kolovala skvělá nálada. Sešla se spousta šikovných fotografů a vznikala tak škála povedených fotografií. Přikládám pár fotografií z průběhu workshopu.Líčení a poradenství na Sv. Valentýna.

Valentýnská AKCE, která se konala 14. února 2017 v obchodě Správná podprsenka v centru Prahy.

Měla jsem spoustu úžasných klientek, kterým jsem dávala tipy a triky ohledně správného líčení a péče o pleť. Celá hodinka byla zakončena líčením na míru. Odpočaté a krásné odcházely na večere se svými drahými polovičkami.  
!SOUTĚŽ na FB stránkách!

Dobrý večer😊, po několikátém pokusu zveřejnění videa s losovaním se mi to bohužel nepodařilo. Je pro mě důležité zachovat termín, a proto jsem se rozhodla vyhlásit vítěze alespoň touto formou!

Prvotně chci VŠEM moc poděkovat né jen ženám, ale i mužům za účast v soutěži.😍 Vůbec jsem nečekala, že vás bude tolik. Moc Všem děkuji!😊

S radostí Vám oznamuji, že vítězem soutěže o REVEAL, LASH & BROWN BEAUTY KIT v hodnotě 850Kč se stává Hana Šimonová. Paní Haně moc gratuluji a prosím o zaslání adresy do zpráv. 😊 8. února 2017Focení titulní strany časopisu Tvoje Svatba v Karlových Varech 

Focení titulní strany časopisu Tvoje Svatba v Karlových Varech, kde jsem měla tu čest postarat se o líčení operní a muzikálové pěvkyně Terezy Mátlové. O krásné fotografie se postaral Artur Koff. A nemůžu zapomenout na nádherné svatební šaty od významné návrhářky Heleny Mertlové. Focení kolekce Alice Abraham 

Focení kolekce krásných šatů návrhářky ALICE ABRAHAM se skvělým fotografem působící v Los Angeles Shaun Alexander. Focení probíhalo Grand Hotelu Alchymist v Praze na Malé září 2015.