SVATEBNÍ LÍČENÍ 

&

ÚČES


Vhodně zvoleným líčením a bohatým svatebním účesem podtrhnu vaše přednosti a zároveň potlačím nedokonalosti

Mé jméno je Kateřina Veverková a pracuji jako SVATEBNÍ VIZÁŽISTKA & VLASOVÁ STYLISTKA, již několik let. Ke svým klientkám přistupuji individuálně, a proto, než vezmu do rukou štětce a hřebeny, proběhne konzultace o tom, jakou má nevěsta představu a přání. Rozebereme to, jak se běžně líčí a jaké používá produkty v dekorativní, ale i pěstící kosmetice. 

Líčení musí být přizpůsobené na focení, ale jemné a svěží na denním světle, zároveň výrazné na večerní přípitek a hlavně vydržet i slzy štěstí! 

ZKOUŠKA SVATEBNÍ VIZÁŽE

Zkouška svatební vizáže probíhá ideálně měsíc před svatbou, kdy už má nevěsta vybrané svatební šaty, květiny, doplňky a barvy svatby. Na zkoušce spolu strávíme 2 -3 hodinky (záleží na délce, hustotě vlasů a konkrétního přání svatebního líčení účesu. Zkouška probíhá ideálně v dopoledních hodinách, aby nevěsta měla možnost vidět svatební vizáž i na denním světle a jak společně s účesem vydrží až do večera. Termín zkoušky je ideální si zarezervovat co nejdříve, !minimálně! 3-4 týdny před. Zkouška se koná u mě v salónku na adrese: Generála Klapálka 863, Kralupy nad Vltavou v 1. patře. 

 Mým cílem je, aby jste se v tak významný den cítila DOKONALE a třešničkou na dortu je, když se vašemu milému při pohledu na vás podlomí kolena


"Ohromné díky slečně Veverkové za skvělý přístup a hlavně perfektně odvedenou práci. Neměla lehké zadání - přála jsem si být nevěsta bez výrazného líčení, jen tak decentně. Se slečnou jsme měli zkoušku líčení i účesu a v den svatby přijela na místo včas a vše jsme stihli, včetně krásného nalíčení mojí maminky. Manžel byl naprosto nadšený, když mě poprvé uviděl a neustále opakoval, jak jsem krásná. Emoce stranou - slečna Veverková vytvořila účes i líčení na míru tak, že mě celý den všichni chválili. Převeliké díky, díky Vám jsem se opravdu cítila jako princezna."

"Kateřina moc dobře ví, co dělá. Otevřeně naslouchala mým přáním a společně jsme se dobraly k báječnému svatebnímu líčení, které vydrželo v 30ti stupňovém dni až dlouho do noci. Navíc je velmi přátelská a komunikativní. Vřele doporučuji !!! TOP !!!"

"Tímto bych chtěla Kateřině ještě jednou poděkovat za skvělou spolupráci při svatebním líčení. Děkuji za super přístup jak při zkoušce líčení, tak následně i ve svatební den, její včasný příjezd ke mě domů, jednání, rady a tipy jak nadále pečovat o pleť ... Líčení od Kateřiny mi ve svatební den každý chválil, vydrželo do pozdních nočních hodin bez nutnosti cokoliv "přepudrovat" nebo upravit. Ještě jednou Katko, velký dík Vám, byla jste skvělá !! " 


KONTAKT

Máte nějaké otázky? Zavolejte mi, nebo napište email na:

Tel. kontakt: +420 728 007 384

Email: katerina-veverkova@email.cz

Adresa:

Sídlím v mém salónku krásy na adrese: Generála Klapálka 863, Kralupy nad Vltavou - 1. patro

V den svatby za svými klientkami většinou dojíždím především po:

Praze, Středočeském a Ústeckém kraji, ale i ostatních krajích v ČR nebo zahraničí za poplatek pohonných hmot

8Kč/km


SVATEBNÍ FOTOGRAFIE/VIDEO

-10 let zkušeností ve svatebním oboru-

Díky špičkové technice a zkušenostem vždy odevzdáváme fotky a videa v té nejlepší kvalitě.