SVATEBNÍ LÍČENÍ 

&

ÚČES

Nevěsta má podle mě působit jemně, svěže a žensky 

a podle toho se také řídím.

Svatební líčení patří mezi náročnější disciplíny. Přípravy často probíhají od brzkých ranních hodin. Nevěsta musí vypadat perfektně po celý den, ale i na večerní zábavu, která často trvá až do rána. Líčení musí být přizpůsobené na focení, ale jemné a svěží na denním světle a také musí vydržet i slzy štěstí.

Vhodně zvoleným líčením a bohatým svatebním účesem podtrhnu vaše přednosti.

Ke svým klientkám přistupuji individuálně, a proto než vezmu do rukou štětce a hřebeny, si nejdříve s klientkou popovídám. O tom, jakou ona má představu a přání. Rozebereme to, jak se běžně líčí a jaké používá produkty v dekorativní, ale i pěstící kosmetice.

Postarám se i o vizáž vaší maminky, drůžiček a ostatních svatebčanek.


Používám pouze profesionální produkty, které volím na základě analýzy vašeho podtónu a typu pleti.

Mým cílem je, aby jste se ve váš den D cítila dokonale a třešničkou na dortu je, když se vašemu milému při pohledu na vás podlomí kolena.


"Ohromné díky slečně Veverkové za skvělý přístup a hlavně perfektně odvedenou práci. Neměla lehké zadání - přála jsem si být nevěsta bez výrazného líčení, jen tak decentně. Se slečnou jsme měli zkoušku líčení i účesu a v den svatby přijela na místo včas a vše jsme stihli, včetně krásného nalíčení mojí maminky. Manžel byl naprosto nadšený, když mě poprvé uviděl a neustále opakoval, jak jsem krásná. Emoce stranou - slečna Veverková vytvořila účes i líčení na míru tak, že mě celý den všichni chválili. Převeliké díky, díky Vám jsem se opravdu cítila jako princezna."

Alenka Kozárová

"Kateřina moc dobře ví, co dělá. Otevřeně naslouchala mým přáním a společně jsme se dobraly k báječnému svatebnímu líčení, které vydrželo v 30ti stupňovém dni až dlouho do noci. Navíc je velmi přátelská a komunikativní. Vřele doporučuji !!! TOP !!!"

Lucie Třešňáková

"Tímto bych chtěla Kateřině ještě jednou poděkovat za skvělou spolupráci při svatebním líčení. Děkuji za super přístup jak při zkoušce líčení, tak následně i ve svatební den, její včasný příjezd ke mě domů, jednání, rady a tipy jak nadále pečovat o pleť ... Líčení od Kateřiny mi ve svatební den každý chválil, vydrželo do pozdních nočních hodin bez nutnosti cokoliv "přepudrovat" nebo upravit. Ještě jednou Katko, velký dík Vám, byla jste skvělá !! " 

Lucie Šimánková


KONTAKT

Máte nějaké otázky? Zavolejte mi na:

Tel. kontakt: +420 728 007 384

Pokud nezvedám telefon. Prosím, napište mi ideálně zprávu nebo email na:

Email: katerina-veverkova@email.cz

Kde probíhají přípravy?

Místo mého působení: Kralupy nad Vltavou.

Nestíháte nikam dojíždět a chcete se připravit v pohodlí vašeho domova?

Za svými klientkami i dojíždím po Praze, Středočeském kraji a Ústeckém kraji za poplatek pohonných hmot.

-6Kč/km