RECENZE : SKIN ice maska od německé značky ALCINA

04.08.2018

Léto 2018 nám opravdu přeje. Tropické teploty jsou na denním pořádku a většina z nás se snaží trávit tento čas ideálně u vody. Právě při vodních radovánkách, cestování a vystavování se slunečním paprskům je naše kůže velmi namáhána. Při silném slunečním záření a vysokých teplotách, tělo ztrácí vodu a proto se kůže extrémně vysušuje.

Nezapomínejte proto na pořádnou dávku hydratace!

Pro tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet SKIN ice masku od německé značky ALCINA, která slibuje chladivý efekt a okamžitě hladkou a svěží pleť.

Struktura masky připomíná ovocný sorbet s jemnou letní vůní, která je inspirovaná grapefruitem, mangem a pomerančem.. Já osobně lehkou vůni ocením, protože produkty s výraznou parfemací nevyhledávám.

Maska je vhodná pro všechny typy pleti.

Mezi hlavní aktivní látky patří Koktejl z růžového pomela, Extrakt z grepu a Glycerin.

Aplikace je velmi jednoduchá jako u klasických pleťových masek. Nanášíme ji ve větší vrstvě na perfektně odlíčenou a vyčištěnou pleť, ideálně ledově vychlazenou. Masku nechápe působit 10min., jako podporu chladivého efektu můžeme na konci použít kostky ledu, kterými zbytek masky rozmasírujeme a poté důkladně omyjeme.

Tento produkt mě opravdu příjemně překvapil, maska je na pleti velmi příjemná a svěží. Po umytí pleť není napjatá ani začervenalá. Kůže je hydratovaná a jemná. Po aplikaci doporučuji lehoučký hydratační krém nebo se přestříkat ledově vychlazenou Růžovou vodou či Prep + Prime Fix +  od značky Mac.

Já osobně jsem s tímto produktem velmi spokojená a mohu s čistým svědomím doporučit dál. Samozřejmě sto lidí, sto receptů. To že maska vyhovuje mě, neznamená, že bude sedět všem. :)

Letní TIP pro vás: nebojte se chladit vaši pěstící kosmetiku v lednici. Díky tomu se každodenní péče o pleť stává osvěžující RELAXACÍ.

Níže najdete odkaz na starší článek o pleťových maskách. Jak je správně aplikovat, vybírat a spoustu dalších užitečných informací. 

https://www.vizazistka-katerinaveverkova.cz/l/proc-pouzivat-pletove-masky/

Určitě budu ráda za vaše komentáře a tipy, o čem by jste si chtěli přečíst příště? :)

Přeji krásný den,

vaše Katka :)